Často kladené dotazy

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Připravte si potřebné doklady
  • 3. Vyzvedněte si své peníze
Kdy mi budou vyplaceny peníze, o které žádám?
Do značné míry to záleží na Vás, zejména na tom, jak rychle poskytnete požadované podklady, o kterých Vás bude informovat operátor. Pokud bude Váš úvěr schválen a my obdržíme všechny podklady, jsou peníze připraveny k čerpání do 5 pracovních dní.
Kdy mi zavolá váš operátor?
Operátor Vás bude kontaktovat v časovém rozmezí, které si sami určíte pomocí formuláře na této stránce.
Na co mohu peníze použít?
Použití půjčky není vázáno na konkrétní účel, peníze můžete použít na cokoliv.
Kolik si můžu půjčit?
Výše úvěru je v rozmezí 10 000 – 150 000 Kč.
Jaké budu potřebovat doklady?
Pro telefonický hovor s naším operátorem mějte připraveny následující doklady: občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (např. pas, řidičský průkaz, rodný list, zbrojní průkaz). Pokud jste zaměstnanec, připravte si údaje o svém zaměstnavateli - přesný název, adresu, telefonní číslo na pevnou linku příp. mobilní telefon a IČO.
Kdy se začíná půjčka splácet?
Půjčku začínáte splácet vždy za měsíc od vyzvednutí peněz na poště nebo od odeslání peněz na váš bankovní účet.
Je problém, když chci půjčku předčasně celou splatit?
Když chcete nebo potřebujete půjčku předčasně splatit, my v tom problém nevidíme, nebudeme za to účtovat žádný poplatek, což všechny společnosti neposkytují.
Mohu půjčku Home Credit využít na cokoliv potřebuji?
Ano, nevyžadujeme žádné faktury na co jste půjčku využili, s penězi si nakládáte jen podle sebe a půjčku můžete využít opravdu na cokoliv.
Budu potřebovat ke schválení potvrzení o příjmu?
Ne, stačí uvést váš orientační příjem, potvrzení o příjmu tedy nevyžadujeme.


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Naše půjčka pro podnikatele Home Credit do 150 000Kč vám pomůže s financováním čehokoliv bez ručitele a poplatků za vyřízení. Vyřízení probíhá online pomoc jednoduchého formuláře, poté budete kontaktován naším operátorem. Hodnocení půjčky 4.4/5 založeno na 3542 názorech klientů.

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět? Kdy mi zavolá váš operátor?

Více

Home Credit půjčka

Vyřiďte si půjčku pro novomanžele bez ručitele, bez osobní schůzky, bez dokládání příjmů po internetu z pohodlí vašeho domova ještě teď a můžete mít schválenou půjčku již zítra! Férovější nabídku na internetu jen tak nenaleznete.

Více
© ManželskéPůjčky.cz - poslední aktualizace 2014 - home credit půjčka, půjčka homecredit, novomanželská půjčka 2019 | Doporučujeme: Půjčky na mateřské dovolené, Půjčka Tommy Stachi