O firmě Home Credit

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Připravte si potřebné doklady
  • 3. Vyzvedněte si své peníze

Žádost o půjčku pro novomanžele

Požádejte si o půjčku od 10.000 do 150.000Kč bez ručitele a dokládání příjmů ihned z pohodlí vašeho domova online.


Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování a úvěry do 150 000Kč. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních neúčelových úvěrů.

Home Credit a. s. je součástí mezinárodní Skupiny Home Credit, která dále patří do mezinárodní finanční skupiny PPF a je společností která na český trh vstoupila v roce 1997.

U Home Credit můžete získat nejen půjčky, ale také kreditní karty až s padesátidenním bezúročným obdobím. Většinu lidí však zajímá Home Credit půjčka kalkulačka, která je dostupná od 10 do 150 tisíc korun. Nebudete potřebovat ručitele. Home Credit půjčka se dá vyřídit online během několiká málo minut a peníze můžete mít na účtě klidně do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Velkou výhodou Home Credit je možnost sjednání půjčky na pobočce České pošty. Obyvatelé mohou tedy navštívit Home Credit Brno, Ostrava, Kladno, Praha a velice rychle si půjčit až 40 tisíc. Pokud máte raději žádost po telefonu Home Credit půjčka přes telefon je to pravé. Splátková kalkulačka, kterou můžete najít na našem webu Vám ukáže orientační výši měsíčních splátek.

V roce 2011 Home Credit v Česku půjčil celkem 8,75 mld. Kč a celkem během své existence už poskytl úvěr více než dvěma milionům unikátních klientů.

Lidé také často hledají společnost Home Credit a.s. (www.homecredit.cz) (HomCredit) pod názvy: Home Kredit, Houm Credit nebo Hom Credit.

Více informací na www.homecredit.cz.

Kontaktní adresa
  • Home Credit, a. s.
  • Moravské náměstí 249/8
  • 602 00 Brno

Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Naše půjčka pro podnikatele Home Credit do 150 000Kč vám pomůže s financováním čehokoliv bez ručitele a poplatků za vyřízení. Vyřízení probíhá online pomoc jednoduchého formuláře, poté budete kontaktován naším operátorem. Hodnocení půjčky 4.4/5 založeno na 3542 názorech klientů.

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět? Kdy mi zavolá váš operátor?

Více

Home Credit půjčka

Vyřiďte si půjčku pro novomanžele bez ručitele, bez osobní schůzky, bez dokládání příjmů po internetu z pohodlí vašeho domova ještě teď a můžete mít schválenou půjčku již zítra! Férovější nabídku na internetu jen tak nenaleznete.

Více
© ManželskéPůjčky.cz - poslední aktualizace 2014 - home credit půjčka, půjčka homecredit, novomanželská půjčka 2019 | Doporučujeme: Půjčky na mateřské dovolené, Půjčka Tommy Stachi